محصولات

تیرچه پیش تنیده و مشخصات فنی آن

 انواع تیرچه پیش تنیده بتنی سازگار با انواع آب هوای سرد و گرم با بالاترین مقاومت و بازدهی با انواع : تیرچه 3 وایر، تیرچه 4 وایر، تیرچه 5 وایر، تیرچه 6 وایر، تیرچه 7 وایر، تعداد وایرها بر اساس نوع کاربری و طول دهانه متفاوت می باشد. همچنین قابل ذکر است که تیرچه پیش تنیده گروه ساختمانی آرکا  برای کاربری های مختلف از جمله بارگزاری پارکینگ، مسکونی وغیره می باشد. 

مشخصات فنی تيرچه‌های فوق مدرن پیش تنیده  همانندهر عضو بتنی پيش‌تنيده ديگر بر اساس پارامترهايی همچون: مشخصات هندسی مقطع، مشخصات مکانيکی بتن و مشخصات مکانيکی کابل‌های فولادی (وایر:WIRE)، تعيين می‌گردد. تعداد وایرها براساس ظرفيت خمشی مورد نياز مقطع تیرچه تعیین می‌گردند. 

کیفیت تیرچه نکته‌ای مهم برای خریداران است

تیرچه‌ پیش‌ تنیده در کارخانه‌های بزرگ به‌ صورت انبوه ساخته می‌شود و اگر این محصول سطح صاف و صیقلی داشت مسلما بی‌ کیفیت است؛ زیرا درون این نوع تیرچه حفره‌هایی وجود دارد که به دلیل روش تولید نامعتبر این حفره‌ها در آینده به سازه‌ اصلی آسیب وارد خواهند کرد. در کارخانه‌ها این تیرچه بعد از تولید برای گرفتن مجوز خروج تحت آزمایش قرار می‌گیرد و تنها عامل دریافت مجوز خروج، ساخت این محصول مطابق با استانداردهای بین‌ المللی است. به همین دلیل اگر شما برای ساخت و ساز از این تیرچه استفاده می‌کنید مطمئن باشید کیفیت نهایی ساختمان شما برابر با المان های جهانی است.

هزینه‌ی تیرچه پیش‌ تنیده

متراژ و تعداد میلگردی که در تیرچه‌ی پیش‌ تنیده استفاده شده هزینه‌ی تیرچه را مشخص می‌کند. جالب است بدانید مواد اولیه و روش تولید این محصول برای کارخانه‌ها معمولا بسیار گران تمام می‌شود اما برای صاحبان پروژه‌های بزرگ ساخت و ساز، این محصول یک محصول کاملا به‌صرفه محسوب می‌شود. برای اطلاع از آخرین قیمت تیرچه پیش تنیده از طریق سایت و یا شماره تماس می توانید با ما ارتباط برقرار کرده و از قیمت ها هم مطلع شوید. محصول شما در سریع ترین زمان ممکن به دست شما خواهد رسید.